Domov  /  O škole  /  Nadanie Plus o.z.

Nadanie Plus o.z.

Naposledy upravené 04.07.2024 - pred 22 dňami Čítanie na 58 sekúnd

Ku koncu tohto školského roka naša pani riaditeľka PhDr. Jolana Laznibatová, CSc. odišla do zaslúženého dôchodku. Vo výberovom konaní v januári 2024 Rada školy navrhla a neskôr Bratislavský samosprávny kraj, ako zriaďovateľ ŠpMNDaG, vymenoval od 1.7.2024 nového riaditeľa ŠpMNDaG, ktorým sa stal PaedDr Jozef Doddy Cimra a k tomu dňu nastala aj zmena v spolupráci s občianskym združením. Zmenou, ktorú navrhla sama odchádzajúca pani riaditeľka, ale navrhovali to aj mnohí rodičia je, že od 1.7.2024 ŠpMNDaG ukončila spoluprácu s občianskym združením AVOS. Rodičia v spolupráci s novým vedením školy už založili nové občianske združenie Nadanie Plus, o.z., ktoré je aktuálne už schválené na Ministerstve vnútra SR a čaká sa len na doručenie schválených stanov. Nové občianske združenie bude spĺňať najnovšie kritéria a podmienky kladené na združenie občanov a bude reflektovať potreby školy, žiakov, učiteľov a aj Vás, rodičov detí študujúcich v ŠpMNDaG. Všetky podrobnosti, stanovy, číslo účtu a ostatné informácie budú uverejnené v priebehu letných prázdnin prostredníctvom tejto stránky, kde bude aj odkaz na oficiálnu stránku združenia. Týmto Vás prosíme, aby ste si zrušili trvalé príkazy na účet OZ AVOS a počkali na detailnejšie informácie ohľadom nového združenia Nadanie Plus, o.z.

Ďakujeme za porozumenie.