Domov
Prihlásiť sa pomocou Microsoft Teams Prihlásiť sa
Vyhľadať
Titulný obrázok
Domov  /  Aktivity  /  CTM kurzy

CTM kurzy

Naposledy upravené 19.08.2023 - pred 299 dňami Čítanie na 1 minútu a 15 sekúnd

Prihláste sa na online štúdium Centra pre talentovanú mládež (CTM) do 23. októbra! CTM ponúka študentom možnosť vzdelávať sa aj mimo školy a venovať sa oboru, ktorý ich baví. A to online a v angličtine s individuálnou podporou inštruktora. V katalógu CTM nájdete kurzy programovania, psychológie, biológie, histórie, matematiky a veľa ďalších.

Prečo študovať online s CTM? Zlepšíte sa v angličtine, prehĺbite si znalosti v odbore, ktorému sa treba budete chcieť v budúcnosti profesijne venovať a dostanete sa bližšie k možnosti získať AP Capstone Diploma, ktorý sa uznáva na prijímacích skúškach na vysoké školy u nás i vo svete. Skrátka budete pracovať na svojej úspešnej budúcnosti!

Ako sa študuje na virtuálnej škole? Pozrite sa na cestu študenta s CTM .

www.ctm-academy.cz

Zapojte sa do CTM Online s celou triedou alebo školou

S CTM spolupracujú desiatky škôl po celej Českej republike aj na Slovensku, možno aj tá Vaša. Foriem spolupráce je celý rad. Každej škole pripravujeme individuálnu ponuku na mieru, tak, aby sme pokryli potreby školy v online vzdelávaní a poskytli nové možnosti študentom i pedagógom.

Literature. Literacy and Critical Thinking – interdisciplinárny online kurz pre školy

Medzi najžiadanejšie programy patrí online kurz Literature, Literacy and Critical Thinking pre študentov vyšších ročníkov stredných škôl. Tento online kurz učia pedagógovia zo škôl, ktoré preškolíme a poskytneme im nástroj, ako so študentmi pracovať, vrátane všetkých podkladov. Ide o prepracovaný kurz, v angličtine, ktorý je vhodný pre projektové dni, hodiny angličtiny či ako doplnok hodín literatúry.

Na škole v zastúpení Andrea Pindurová, učiteľka anglictiny

Typ súboru
ctm_predstaveni_a_pyramida_kurzu_2.pdf ctm_predstaveni_a_pyramida_kurzu_2.pdf