Domov  /  O škole  /  Rada rodičov

Rada rodičov

Naposledy upravené 12.10.2024 - pred 9 dňami Čítanie na 36 sekúnd

Združenie rodičov školy je spojovacím článkom medzi vedením školy, rodičmi a študentmi v oblasti školskej a mimoškolskej činnosti. Najvyšším orgánom Združenia rodičov školy je Rada rodičov, ktorú tvoria zástupcovia jednotlivých tried. Všetci členovia Rady rodičov boli riadne zvolení na schôdzach triednych združení a majú plnú dôveru rodičov v príslušnej triede. Rada rodičov je iniciatívny a poradný orgán školy, ktorý presadzuje záujmy žiakov, prináša podnety a návrhy vedeniu školy a podporuje finančné požiadavky školy prostredníctvom finančných prostriedkov získaných z príspevkov rodičov na občianske združenie rodičov. Na svojich zasadnutiach prerokúva otázky a pripomienky rodičov a v tomto smere koordinuje činnosť jednotlivých triednych združení. Na jej čele stojí predseda, ktorý je zvolený spomedzi členov Rady rodičov.

Členovia Rady rodičov

zoznam členov bude aktualizovaný